Oprawa przemysłowa przeznaczona do montażu nastropowego lub zwieszanego. Korpus prostokątny wykonany z blachy aluminiowej. Standardowy kolor RAL 9005 (czarny). Na życzenie Klienta istnieje możliwość wyprodukowania oprawy dłuższej niż przewidują to standardowe wymiary, a co za tym idzie o większym strumieniu świetlnym. Dostępne trzy rozsyły światła (wąski, średni i szeroki) dzięki zastosowaniu specjalnych odbłyśników. Źródła światła chronione przesłoną ze szkła hartowanego, a cała konstrukcja charakteryzuje się wysokim stopniem ochrony przed wnikaniem pyłu i wody – IP65. Dostępne trzy warianty strumienia świetlnego. Temperatura barwowa źródeł LED – 5000 K. Istnieje możliwość zastosowania zasilacza w standardzie DALI umożliwiającego sterowanie oświetleniem. Dostępne akcesoria: złącza elektryczne o stopniu IP65 oraz uchwyt do zwieszenia oprawy. Produkt rekomendowany do hal produkcyjnych, magazynów, przemysłu ciężkiego.
wiecej informacji >>
Modernistyczna oprawa architektoniczna w kształtach popularnych figur geometrycznych i eleganckim wzornictwie o prostej formie. Przystosowana do montażu nastropowego lub zwieszania. Wyposażona w wysokowydajne źródła LED. Dostępne różne warianty strumienia i temperatury barwowej. Boczki klosza wykonane z cienkościennego profilu aluminiowego. W połączeniu z możliwością lakierowania wg palety RAL, oprawy pozwalają na unikalną aranżację rozmaitych pomieszczeń. Idealnie równomierna powierzchnia świecąca wykonana jest z tworzywa o bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności światła oraz o dobrych parametrach jego rozproszenia. Przeznaczona do wnętrz o wysokich wymaganiach stylistycznych. Doskonale nadająca się na hotelowe atrium, recepcje biurowe, pracownie architektoniczne, sale konferencyjne, czy hole i korytarze w ekskluzywnych budynkach a także kina, teatry, nowoczesne sklepy w galeriach handlowych.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do montażu nastropowego na suficie lub ścianie, wyposażona w wysokowydajne panele LED. Kształt owalny. Korpus oprawy i przesłona wykonane z poliwęglanu. Oprawa hermetyczna o stopniu ochrony przed wnikaniem ciał stałych i cieczy - IP54. Dostępne warianty produktu o strumieniu świetlnym 800 lm lub 1200 lm. Temperatura barwowa źródeł światła wynosi 4000 K, wskaźnik oddawania barw Ra>80. Istnieje możliwość wyposażenia oprawy o mocy 12 W w mikrofalowy czujnik ruchu. Produkt do użytku wewnętrznego - w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do montażu nastropowego – naściennego. Korpus oprawy wykonany z profilu aluminiowego, przesłona wykonana z tworzywa sztucznego. Asymetryczny układ optyczny w połączeniu z przesłoną gwarantuje wysoką efektywność energetyczną. Oprawa rekomendowana do: łazienek szpitalnych, sal chorych i komunikacji szpitalnej.
wiecej informacji >>
Oprawy systemowe oparte na profilu aluminiowym charakteryzuje prostota konstrukcji oraz formy, jak również uniwersalność zastosowań, ze względu na szeroki zakres akcesoriów dodatkowych, takich jak łączniki, zawieszenia czy rodzaje przesłon. Nowoczesne oprawy pozwalają manipulować światłem i tworzyć systemy świetlne, ułatwiając tworzenie warunków komfortowego widzenia i estetycznego wyglądu. Oprawa oświetleniowa wykonana z profilu aluminiowego wyposażona w przesłonę mleczną lub MPRM oraz zasilacz. Oprawy X-LINE LED przeznaczone są do instalowania na stropie lub na zwieszakach - przystosowane są do łączenia za pomocą specjalnie opracowanych łączników, które zapewniają dużą swobodę w rozmieszczaniu elementów systemu, a tym samym dużą funkcjonalność. W rodzinie opraw X-LINE LED zastosowane zostały moduły LED-owe renomowanych firm.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do montażu nastropowego, do źródeł LED. Kaseton oprawy wykonany z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo. Oprawa rekomendowana do: sal chorych, łazienek komunikacji szpitalnej. Akcesoria: elektroniczne układy stabilizująco-zapłonowe z możliwością regulacji strumienia świetlnego.
wiecej informacji >>
Nowoczesny panel LED przeznaczony do montażu w sufitach podwieszonych, bezpośrednio na stropie lub za pomocą zawiesi. Wyposażony w wysokowydajne źródła światła LED. Korpus wykonany z aluminium, przesłona zaś z opalizowanego PMMA. Kolor oprawy - jasny szary. Układ optyczny oprawy zapewnia kąt rozsyłu światłości o wartości 120°. Strumień świetlny zastosowanych źródeł LED to 3800 lub 3600 lm. Dostępne dwa warianty temperatur barwowych źródeł: 4000 K (barwa biała neutralna). Wskaźnik oddawania barw CRI>80. Zastosowanie: pomieszczenia użyteczności publicznej, biura, sale konferencyjne, lekcyjne, wykładowe itp.
wiecej informacji >>
Szczelne oprawy sufitowe z wysokowydajnymi źródłami LED, zapewniające dodatkową ochronę przed penetracją ciał obcych i strumieni wody ze wszystkich kierunków. Doskonałe do instalacji w wilgotnych i zapylonych pomieszczeniach. Oprawa charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami oraz niezwykle łatwym i szybkim sposobem montażu w porównaniu do podobnych produktów. Temperatura barwowa zastosowanych źródeł LED to 4000 K. Wskaźnik oddawania barw Ra>80. Przeznaczenie: oświetlenie hal, magazynów, przejść podziemnych, parkingów itp. Gwarancja 5 lat.
wiecej informacji >>
Oprawy nastropowe wyposażone w wysokowydajne źródła światła LED. Podstawa oprawy wykonana z blachy stalowej lakierowanej proszkowo. Klosz oprawy zbudowany z polimetakrylanu metylu w wersji opalizowanej. Temperatura barwowa źródeł LED to 4000 K. Oprawa montowana bezpośrednio do sufitów za pomocą kołków rozporowych.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do sufitów podwieszanych modułowych i gipsowo-kartonowych, wyposażona w wysokowydajne źródła LED. Kaseton oprawy wykonany z blachy stalowej, malowanej proszkowo na kolor biały. Przesłony montowane w ramce stalowej, lakierowanej proszkowo na kolor biały. Oprawa dostępna z następującymi rodzajami przesłon: opalizowane PMMA, pryzma, szyba hartowana matowa. Temperatura barwowa źródeł LED to 4000 K. Oprawa rekomendowana do pomieszczeń typu: sterylizatornie, śluzy i otoczenie sal operacyjnych.
wiecej informacji >>
Strona 1 z 7