Oprawa przeznaczona do sufitów podwieszanych - modułowych z rusztem T24, wyposażona w wysokowydajne źrodła LED najnowszej generacji. Kaseton produktu wykonany z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na kolor biały. Cechą charakterystyczną oprawy jest monolityczna budowa (nierozbieralna podczas eksploatacji). Oprawa dostępna z przesłoną typu PLX lub Mikro-PRM. W ofercie dostępny jest również produkt z układem optycznym realizującym asymetryczny rozsył światła (przesłona PLX). Oprawa rekomendowana do oświetlania obiektów użyteczności publicznej.
wiecej informacji >>
Oprawy systemowe oparte na profilu aluminiowym charakteryzuje prostota konstrukcji oraz formy, jak również uniwersalność zastosowań, ze względu na szeroki zakres akcesoriów dodatkowych, takich jak łączniki, zawieszenia czy rodzaje przesłon. Nowoczesne oprawy pozwalają manipulować światłem i tworzyć systemy świetlne, ułatwiając tworzenie warunków komfortowego widzenia i estetycznego wyglądu. Oprawa oświetleniowa wykonana z profilu aluminiowego wyposażona w przesłonę mleczną lub MPRM oraz zasilacz. Oprawy X-LINE LED przeznaczone są do instalowania na stropie lub na zwieszakach - przystosowane są do łączenia za pomocą specjalnie opracowanych łączników, które zapewniają dużą swobodę w rozmieszczaniu elementów systemu, a tym samym dużą funkcjonalność. W rodzinie opraw X-LINE LED zastosowane zostały moduły LED-owe renomowanych firm.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do montażu nastropowego, wyposażona w wysokowydajne panele LED. Kaseton oprawy wykonany z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na kolor biały. Układy optyczne i przesłony montowane w ramce aluminiowej. Oprawa rekomendowana do: sal operacyjnych, gabinetów zabiegowych oraz oddziałów intensywnej opieki. Akcesoria: elektroniczne układy stabilizująco-zapłonowe z możliwością regulacji strumienia świetlnego.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do sufitów podwieszanych modułowych oraz kartonowo-gipsowych, wyposażone w wysokowydajne panele LED. Kaseton oprawy wykonany z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na kolor biały. Oprawa rekomendowana do: oddziałów ratunkowych, oddziałów intensywnej opieki medycznej, gabinetów zabiegowych. Akcesoria: elektroniczne układy stabilizująco-zapłonowe z możliwością regulacji strumienia świetlnego.
wiecej informacji >>
Oprawa oświetleniowa przystosowana do montażu naściennego. Jako źródło światła zastosowano LEDy o wysokiej strumieniach 2x1000 lub 2x2000lm. Korpus oprawy wykonany z anodyzowanego profilu aluminiowego. Stopień ochrony przed wnikaniem ciał stałych, pyłu i wilgoci – IP65. Oprawa przeznaczona do oświetlania dekoracyjnego lub akcentującego elewacji budynków.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do montażu nastropowego na suficie lub ścianie, wyposażona w wysokowydajne panele LED o skuteczności świetlnej 100 lm/W. Produkt charakteryzuje proste wzornictwo i elegancka forma. Kształt okrągły. Korpus oprawy i przesłona wykonane z poliwęglanu. Oprawa hermetyczna o stopniu ochrony przed wnikaniem ciał stałych i cieczy - IP54. Dostępne warianty produktu o strumieniu świetlnym 1200 lm lub 1800 lm. Temperatura barwowa źródeł światła wynosi 4000 K, wskaźnik oddawania barw Ra>80. Istnieje możliwość wyposażenia oprawy w mikrofalowy czujnik ruchu. Produkt do użytku wewnętrznego - w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do montażu nastropowego na suficie lub ścianie, wyposażona w wysokowydajne panele LED o skuteczności świetlnej 100 lm/W. Produkt charakteryzuje proste wzornictwo i elegancka forma. Kwadratowy kształt. Korpus oprawy i przesłona wykonane z poliwęglanu. Oprawa hermetyczna o stopniu ochrony przed wnikaniem ciał stałych i cieczy - IP54. Dostępne warianty produktu o strumieniu świetlnym 1200, 1800 lub 2400 lm. Temperatura barwowa źródeł światła wynosi 4000 K, wskaźnik oddawania barw Ra>80. Istnieje możliwość wyposażenia oprawy w mikrofalowy czujnik ruchu. Produkt do użytku wewnętrznego - w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych.
wiecej informacji >>
Oprawa przeznaczona do montażu nastropowego na suficie lub ścianie, wyposażona w wysokowydajne panele LED. Kształt owalny. Korpus oprawy i przesłona wykonane z poliwęglanu. Oprawa hermetyczna o stopniu ochrony przed wnikaniem ciał stałych i cieczy - IP54. Dostępne warianty produktu o strumieniu świetlnym 800 lm lub 1200 lm. Temperatura barwowa źródeł światła wynosi 4000 K, wskaźnik oddawania barw Ra>80. Istnieje możliwość wyposażenia oprawy o mocy 12 W w mikrofalowy czujnik ruchu. Produkt do użytku wewnętrznego - w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych.
wiecej informacji >>
Modernistyczna oprawa architektoniczna w kształtach popularnych figur geometrycznych i eleganckim wzornictwie o prostej formie. Przystosowana do montażu nastropowego lub zwieszania. Wyposażona w wysokowydajne źródła LED. Dostępne różne warianty strumienia i temperatury barwowej. Boczki klosza wykonane z cienkościennego profilu aluminiowego. W połączeniu z możliwością lakierowania wg palety RAL, oprawy pozwalają na unikalną aranżację rozmaitych pomieszczeń. Idealnie równomierna powierzchnia świecąca wykonana jest z tworzywa o bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności światła oraz o dobrych parametrach jego rozproszenia. Przeznaczona do wnętrz o wysokich wymaganiach stylistycznych. Doskonale nadająca się na hotelowe atrium, recepcje biurowe, pracownie architektoniczne, sale konferencyjne, czy hole i korytarze w ekskluzywnych budynkach a także kina, teatry, nowoczesne sklepy w galeriach handlowych.
wiecej informacji >>
Oprawa przemysłowa przeznaczona do montażu nastropowego lub zwieszanego. Korpus prostokątny wykonany z blachy aluminiowej. Standardowy kolor RAL 9005 (czarny). Na życzenie Klienta istnieje możliwość wyprodukowania oprawy dłuższej niż przewidują to standardowe wymiary, a co za tym idzie o większym strumieniu świetlnym. Dostępne trzy rozsyły światła (wąski, średni i szeroki) dzięki zastosowaniu specjalnych odbłyśników. Źródła światła chronione przesłoną ze szkła hartowanego, a cała konstrukcja charakteryzuje się wysokim stopniem ochrony przed wnikaniem pyłu i wody – IP65. Dostępne trzy warianty strumienia świetlnego. Temperatura barwowa źródeł LED – 5000 K. Istnieje możliwość zastosowania zasilacza w standardzie DALI umożliwiającego sterowanie oświetleniem. Dostępne akcesoria: złącza elektryczne o stopniu IP65 oraz uchwyt do zwieszenia oprawy. Produkt rekomendowany do hal produkcyjnych, magazynów, przemysłu ciężkiego.
wiecej informacji >>
Strona 1 z 8