Od ponad 80 lat oferuje wysokiej, jakości oświetlenie dekoracyjne, przy wsparciu najlepszych projektantów, oraz najbardziej innowacyjne propozycje oświetleniowe, aby zachwycić najbardziej wymagających klientów. Produkty Metalarte najlepiej sprawdzą się w projektach dla obszarów zagospodarowania oświetleniem, gdzie istotna jest estetyka i reprezentacja.
Bezpieczeństwo i design. Firma specjalizuje się w tworzeniu i rozwoju całościowej gamy produktów oświetlenia awaryjnego, przestrzegając obowiązujących norm, ale też nie zapominając o zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań zgodnych z najnowszymi trendami w projektowaniu.
Specjalizuje się w segmencie oświetlenia zewnętrznego technicznego. Strategia rozwoju opiera się na projektowaniu efektywnych opraw oświetlenia zewnętrznego o uniwer- -salnym ponadczasowym wzornictwie. Produkty Heper najlepiej sprawdzą się w oświetleniu dróg, ulic, parków, tuneli oraz we wszelkich projektach, gdzie istotna jest wysoka wydajność energetyczna oraz doskonałe właściwości optyczne systemu.
Specjalizuje się w segmencie oświetlenia zewnętrznego architektonicznego i dekoracyjnego. Rozwój firmy opiera się na opracowywaniu opraw zewnętrznych o unikalnym wzornictwie – zarówno bardzo nowoczesnym jak i klasycznym, z zachowaniem najwyższej jakości pod względem parametrów optycznych oraz z wykorzystaniem nowoczesnej technologii LED. Produkty Moonlight szczególnie dedykowane są do oświetlenia placów, otwartej przestrzeni miejskiej, terenów rekreacyjnych, parków, wszędzie tam, gdzie oprawy oświetleniowe mają za zadanie kreować przestrzeń, w której znakomicie czują się przebywający tam ludzie.